ERTUĞRUL YILMAZ

AKtif Nefes Eğitmeni
533 633 54 45

selda_b

İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamlayan Selda evli ve 1 erkek çocuğu annesidir. 1994 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü bitirdi.
Bir kuyunun dibinde, yukarı çıkma umutları sona ermek üzereyken 2010 Şubatında Nefes’le tanıştı. Çok kısa bir sürede kendisini kuyunun dibinden çıkaran ve üstelik göklere uçurarak hayatla olan kavgasını sona erdiren bu yöntemden sevdiklerinin de yararlanarak mucizeleri yaşamalarına vesile olmak için nefes koçluğu ve eğitmenliği seminerlerini tamamladı. Onlarca nefes seminerinde görev alıp gerek grup gerek de özel seans olarak yüzlerce nefes seansı yaptı. Nefes eğitmenliği yanında, EFT, Reiki, ThetaHealing, Regresyon, Enerji alanı ve eklenti temizliği, Access Bars Uygulayıcılık, Alistezi/Radyestezi Uygulayıcılık Eğitimlerini de aldı.
Şimdi, insanlara dönüşüm yolculuklarında Aktif Nefes, Regresyon, Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği ve Alistezi seansları ile destek olmaya devam ediyor.
Artık kendi deyimiyle, “sevgi, sağlık, neşe ve huzur dolu bir yaşamı” olan Selda her insanın kendisi gibi er ya da geç içindeki dönüşüm gücünün farkına varacağına ve içindeki Simyacıyı uyandıracağına inanıyor.

533 362 17 46

selda.ozkars@simyacilar.com

Ertugrul_b

1965 yılında Manisa’da doğdu. ODTÜ Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve 10 yılı aşkın üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra kalite kontrol şirketini kurdu.

2009 Kasımında nefes’i ile tanıştıktan sonra nefes koçluğu ve eğitmenliği seminerlerini tamamlayıp yurtiçi ve yurtdışı bir çok nefes seminerlerinde görev almaya başladı. Nefes eğitmenliği yanında, Reiki, ThetaHealing, Regresyon, Enerji alanı ve eklenti temizliği, Access Bars uygulayıcılık eğitimlerini de aldı.

Hepimizin bir SİMYACI olduğuna ve hepimizin geçmişi dönüştürüp geleceği yeniden yaratabilme mucizevi gücüne sahip olduğumuza, bu satırları okuduğunuz şuan, her zamankinden daha fazla inanıyor.

533 633 54 45

ertugrul@ankalite.com.tr